POMOC W SPRZEDAŻY

Szanowni Państwo, przeprowadzamy transakcje o najwyższym poziomie skomplikowania, czy to , materialnym, czy prawnym. Od nas dowiedzą się Państwo, jakie są możliwości sprzedania nieruchomości w najwyższej możliwej cenie. Publikujemy nasze ogłoszenia na wszystkich najważniejszych portalach(jeżeli pragną Państwo zachować anonimowość, nie publikujemy zdjęć nieruchomości). Zawsze przedstawiamy możliwe opcje, podając wszystkie możliwe rozwiązania. To Państwo decydują, co dla Państwa będzie najbardziej korzystne.

Jeżeli zdecydują się Państwo na Współpracę z nami, zapewnimy:
– Skuteczną ocenę sytuacji,
– Sprawdzenie i omówienie wszystkich możliwych rozwiązań,
– Szybkie znalezienie odpowiedniego Klienta,
– Rzetelność(jeżeli uznamy, że nie jesteśmy w stanie pomóc, poinformujemy o tym Państwa niezwłocznie).
– Bezpieczeństwo(ubezpieczenie)

Wszelkie konsultacje, rozmowy, porady, są bezpłatne.

Każdą sytuację traktujemy indywidualnie. Indywidualne podejście, pozwala nam wybrać najlepszą strategię sprzedaży oraz ocenić skuteczność naszych działań.

architecture, skyscraper, glass facades-2256489.jpg

ZAKUP NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ

Jesteśmy zespołem, który działa na rynku nieruchomości już kilkanaście lat i stąd wynika nasza wiedza na temat problemów, jakie mogą się pojawić przy sprzedaży nieruchomości oraz w jaki sposób je rozwiązać. Kupujemy nieruchomości do remontu, z trudną sytuacją prawną, zadłużone, z hipoteką, przed licytacją, udziały oraz nieruchomości z ustanowioną służebnością.
Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie z zachowaniem wszelkich standardów.

Przeprowadzamy analizę prawną, każdej nieruchomości i przedstawiamy najlepsze wyjście z trudnej sytuacji.
Prowadzimy negocjacje z Wierzycielami przed licytacją, a nawet przed wyrokiem Sądu(bankami, osobami fizycznymi, wszelkimi urzędami, Komornikami, Syndykami) w celu zmniejszenia długu, co automatycznie przekłada się na zwiększenie gotówki, jaka pozostaje dla Ciebie.
Skomplikowana sytuacja ze Współwłaścicielami, nie stanowi dla nas problemu.
Wszystkie transakcje przeprowadzane są przez Notariusza w Kancelarii lub u Ciebie(Notariusz przyjeżdża do Ciebie i podpisujemy Akt Notarialny).

Zapłatę za nieruchomość możesz otrzymać gotówką, przelewem na wskazany przez Ciebie numer konta lub z depozytu notarialnego(czyli my wpłacamy do depozytu kwotę jaką masz otrzymać, a po podpisaniu umowy Notariusz wypłaca Ci pieniądze).
Współpracując z nami otrzymasz rzetelną wiedzę na temat finansów, jak i stanu prawnego Twojej nieruchomości.
Zadzwoń lub napisz. Oferujemy błyskawiczny kontakt.
Zawsze warto spróbować dać sobie pomóc. Nic Cię to nie kosztuje, a możesz dużo zyskać.
Zapewniamy pełną dyskrecję

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania